Hakkımızda

Turento Car Rental,  İstanbul'da araç kiralama konusunda deneyimli genç araç filosu ile müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı bir ilke haline  getirerek her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutmuştur.12 yıllık tecrübemiz ile 2021 Yılında kurulan Turento Oto Kiralama, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı  bölgesinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 
Turento Car Rental, güler yüzlü karşılaması, ulaşılabilir fiyatları, güçlü markaları, üstün hizmet kalitesi ve geniş araç çeşitliliği ile araç kiralama sektöründe fark yaratmaktadır. Turento Car Rental her yıl yenilenen araçlarıyla, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın araba kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin oto kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Turento Car Rental her sınıf otomobil kiralama ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Turento Car Renral'in , araçları 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri Turento Car Rental olarak sizlere sunmaktadır.
Misyonumuz :Temsil ettiğimiz markanın gücünü en kaliteli ve en cazip koşullarda sağlamak; şeffaflık, dürüstlük ve içimizde çalışma azminin birleşimi ile departmanın hizmet anlayışını şekillendirir ve her zaman standartları aşan hizmetler sunar. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
Kalite politikamız: Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.
Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri Adresimize Bekliyoruz.

Whatsapp Telefon